top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverAlchemilla Houten

Gouden optreden in donker november


Goudgeel, spetterend en heerlijk zingend; zo stonden we voor de derde keer in de Wartburg. Veertig aandachtig luisterende en soms enthousiast meezingende bewoners vormden ons publiek.

Het programma stond al een beetje in het teken van de viering van 75 jaar vrijheid in mei 2020 (hierover later meer). De musical Soldaat van Oranje biedt ons met het lied “Als we niets doen” een mooie overdenking en inspiratie. Maar ook een klassieker zoals “Imagine”, dromend van een betere vrije veilige wereld, hebben we weer uit ons archief gehaald.

De medley van Herman van Veen doet het goed bij dit echte Utrechtse publiek. Zo ook het verleidelijke “All that Jazz” en het swingende “Rock for Fun” als uitsmijter. In totaal zongen we 11 nummers.

Natuurlijk waren Lisette als dirigent en Dick als pianist onmisbaar als leiding en ondersteuning van ons koor. En ieders hartelijke dank ging naar ons koorlid Marjo, die dit optreden jaarlijks sponsort.

57 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page